Online Bookshop  |  Buy Books Online - Textbook Specialists - The Co-op
عرضه محصولات فرهنگی ، برگزار کننده نمایشگاه های کتاب در مدارس ، ادارات، سازمان ها

با استفاده از اصول روانشناسی مثبت توان بالقوه‌ی خود را در تمامی عرصه‌های زندگی‌تان شناسایی کنید. چرا بعضی از مردم بیش از دیگران به موفقیت و خوشبختی می‌رسند؟

کلید حل این معما در طرز فکرشان نهفته است. با کاوش در دانش روانشناسی مثبت ببینید که چگونه می‌توانید با بکارگیری اصول و نظریه‌های این علم زندگی بهتری برای خود و نزدیکانتان بسازید. این راهنمای عملی شما را به مهارت‌هایی مسلح می‌سازد که می‌توانید با استفاده از آن‌ها توانمندی‌های خود را شناسایی کنید، طرز فکر خود را تغییر دهید و به طور مؤثر احساسات دشوار خود را مدیریت کنید تا به خوشبختی، سلامت و موفقیت برسید. با مفاهیم بنیادی روانشناسی مثبت آشنا شوید- سرچشمه‌ی این علم را بشناسید و از فضاهای تحقیقاتی جدید آن مطلع شوید، بدانید که معنای مثبت اندیش بودن چیست و طرز تفکرتان را به طریقی تغییر دهید تا به آن برسید. همیشه نیمه‌ی پر لیوان را ببینید- به توانِ تأثیرگذاری روانشناسی مثبت در زندگی‌تان پی ببرید و بدانید چگونه می‌توان با بکارگیری چند روش ساده به زندگی روزمره ارزش بخشید و به خوشبختی، سلامت و رضایت‌خاطر دست یافت. قدرت روانشناسی مثبت را در کار، استراحت و تفریح خود بکار گیرید- بدانید که چگونه می‌توان با استفاده از چند روش ساده روابطی سالم و طولانی مدت برقرار کرد و به کمک این روابط توان خود در محیط کار و ارتباط با همکارانتان را به حداکثر برسانید. روانشناسی مثبت را برای همیشه بخشی از زندگی‌تان کنید- برنامه‌ی شخصی خوشبختی‌تان را طراحی کنید و با ایجاد تغییراتی مثبت و بلند مدت آینده‌ای بهتر برای خود و نزدیکانتان رقم بزنید.

درباره نویسنده: آوریل لیمن روان‌شناس راهبردی و مربی بین‌المللی تجارت است که از روان‌شناسی مثبت به صورت روزمره استفاده کند. او از اعضای بنیانگذار انجمن مربیگری است و به عنوان یکی از ده مربی برتر بریتانیا شناخته می‌شود.

گلادیانا مک ماهن یکی از مربیان برجسته در زمینه‌ی پرورش و تحول شخصی و همچنین نایب رئیس انجمن مربیگری بریتانیاست. ساندی ابزرور و ایندیپندنت آن سندی او را یکی از ده مربی برتر بریتانیا معرفی کرده‌اند.

My Profile

پـروفـایـل مـن

آیتم های سبد خرید شما:

x

Edit Items
Offers & Promotions on Books and

کتـاب هـای عمـران و معمـاری

خبـرگـذاری هـا

آنتـی ویـروس

سایت کتاب های خارجی