Online Bookshop  |  Buy Books Online - Textbook Specialists - The Co-op
عرضه محصولات فرهنگی ، برگزار کننده نمایشگاه های کتاب در مدارس ، ادارات، سازمان ها

گروه سنی کودک

مجيد عميق

دایره المعارف علوم (برای کودکان)

دایره امعارف علوم برای کودکان کتاب مرجع و مفید برای مطالعه کودکان و نوجوانان می باشد.این دایره المعارف سیر و سفر در جهان علم و دانش را شروع می کند. در آغاز این سفر اشنایی با بدن خود انسانهاست و سپس در ادامه راه وارد قلمرو سایر سرزمسن ها می گردد و با مردم نقاط مختلف جهان و شیوه زندگی آنان و در انتهای سفر به دنیای گیاهان و جانوران، علم و فناوری و شگفتی های جهان هستی آشنا می نماید.این دایره المعارف دارای نثری سلیس و روان که با تصویرهای جذاب و دیدنی و اطلاعات تکمیلی در هر بخش و همچنین نکته های خواندنی است که کودکان را در فهم بهتر و یاری می نماید. ).

  • ۲۰۰۰۰۰ ریا لقیمت:

 

 

----

شاهزاده ای كه جادو شد

اين‌ كتاب‌ رماني‌ از زندگي‌ ملانصرالدين‌ به‌ روايت‌ احمد عربلوست‌ كه‌ كاري‌ بجز طنزنويسي‌ از دستش‌ برنمي‌آيد. عربلو در واقع‌ از سر بيكاري‌، رماني‌ از «لئونيد سالاويف‌»، نويسنده‌ روسي‌ را برداشته‌ و دل‌ و روده‌اش‌ را بيرون‌ كشيده‌ و تكه‌ تكه‌اش‌ كرده‌ است‌. بعد، ايرادهاي‌ فرهنگي‌ و فني‌ كتاب‌ را مثلاً برطرف‌ كرده‌ و آخر كار هم‌ نثر پردست‌انداز و روسي‌ شكلِ نويسنده‌ را با سليقه‌ي‌ ناجور خودش‌ صاف‌ و صوف‌ كرده‌ و خلاصه‌ آشي‌ پخته‌ كه‌ فقط‌ به‌ درد خودش‌، خواننده‌هايش‌، ملانصرالدين‌ و ديگران‌ مي‌خورد!

  • ۵۲۰۰۰ ریا لقیمت:

حسن سالاری

دانشنامه‌ی تصویری نوآموز

دانش‌نامه‌ي تصويري نوآموز آنچه دانش‌آموز بايد بداند

دانش‌نامه‌ي تصويي نوآموز، كتابي مرجع و خواندني براي دانش‌آموزان دوره‌ي ابتدايي است. اين گنجينه در 320 صفحه، 10 فصل مستقل و بيش از 2000 تصوير رنگي به موضوع‌هاي مورد علاقه‌ي بچه‌ها مي‌پردازد: جانوران، دايناسورها، بدن انسان، زمين ما، مردمان و سرزمين‌ها، مردمان در گذر زمان، گياهان، علوم، ماشين‌ها و فضا.

  • ۳۵۰۰۰۰ ریا لقیمت:

 

 

----

بیژن و منیژه

 داستانی است از شاهنامه فردوسی که به زبان ساده و روان بیان شده است.

  • ۱۵۰۰۰ ریا لقیمت:

 

 

مرتضی جانگه

بچه های دنیا جلد اول

 پرنده ای که با سفرهایش به کشورهای مختلف جهان مثل: (ایران، آفریقا، ایتالیا، عربستان، فرانسه، آلاسکا و مصر) سعی در آشنا کردن کودکان با فرهنگ  وآداب و رسوم کشورهاست.

  • ۱۱۰۰۰۰ ریا لقیمت:

ساناز محمد پور

مراقب باش ! در خانه

بیشتر وقت ها خانه امن است اما امکان وقوع هر خطری وجود دارد. بچه ها نیاز دارند که راه های مقابله با خطر را در خانه یاد بگیرند ؛ خطرهایی مثل برق, وسایل داغ یا داروها

در این کتاب با متنی ساده و جذاب و کارهایی عملی نکاتی موثر برای معلم ها و والدین بیان شده که به آنها کمک می کند بچه ها را بهتر راهنمایی کنند.

  • ۴۹۵۰۰ ریا لقیمت:

 

 

----

با هم بگردیم و پیدا کنیم - جلد 3

  • ۳۹۵۰۰ ریا لقیمت:

 

 


 

۱ ۲ ۳ ۴ ۵ ۶ ۷ ۸ ۹ ۱۰ ۱۱-۲۰ [صفحه بعد]

My Profile

پـروفـایـل مـن

آیتم های سبد خرید شما:

x

Edit Items
Offers & Promotions on Books and

کتـاب هـای آمـوزشـی

خبـرگـذاری هـا

آنتـی ویـروس

سایت کتاب های خارجی