Online Bookshop  |  Buy Books Online - Textbook Specialists - The Co-op
عرضه محصولات فرهنگی ، برگزار کننده نمایشگاه های کتاب در مدارس ، ادارات، سازمان ها

انتشارات او

کودک- نوجوان- عمومی-زبان انگلیسی و فرانسه

فهرست کتاب ها

فریبا وفایی

نیایش

موضوع: در نیایش، با ذات هر آن چه وجود دارد ارتباط برقرار می کنیم، از جمله ذات خودمان. تصویر زوزه گرگ به طرف ماه، می تواند طریق نیایش ما باشد. " با الوهیت خود، با خداحرف می زنیم!" قدرت نیایش ما را به سوی عشق، حقیقت و آزادی شخصی هدایت می کند. در این کتاب قصد ما این است که قدرت نیایش، عشق و شادی قلب خود را بیدار نماییم، و یگانگی با خالق را تجربه کنیم. باشد که هر کدام، عشق، حقیقت و آزادی را شیوه خود بیابیم! صبح گاه... شب هنگام... نیایش را طریق خود کن " خود، نیایش شو "...

  • ۳۸۰۰۰ ریا لقیمت:

ترانه وفایی

مجموعه فلسفه را بچشیم.خشونت و عدم خشونت

موضوع: اين مجموعه به شيوه اي شيرين، و به طور مستقيم افکار جديدي را در ذهن ما ايجاد مي کند؛ و يا به ما کمک مي کند که به سوال هاي مهمي که در ذهن داريم، بهتر فکر کنيم. وقتي تيم فوتبالمان باخته، در مدرسه، در خانه با ديگران ... چه موقع، چگونه؟ ( خشونت يا عدم خشونت ) ؟ تقديم به همه ي کساني که اين کتاب را مي خوانند و نمي خوانند. همراه با جلسه و موضوعات مختلف/ کارگاه حضوري هر موضوع پيرو تقاضاي شما ( مدارس، خصوصي و ... ) برگزار مي شود. با شرایط ویژه مخصوص مدارس!

  • ۲۰۰۰۰ ریا لقیمت:

 

 

ترانه وفایی

مجموعه فلسفه را بچشیم.استفاده از زمان و هدر دادنش

موضوع:( وقتي گرسنه تفکريم، فلسفه را بچشيم! ) اين مجموعه به شيوه اي شيرين، و به طور مستقيم افکار جديدي را در ذهن ما ايجاد مي کند؛ و يا به ما کمک مي کند که به سوال هاي مهمي که در ذهن داريم، بهتر فکر کنيم. " زمان آزاد " چه اصطلاح جالبي! معنايش اين است که بقيه اوقات " زمان آزاد نيست " زمان در زندان، در بند، در قفس است. بله بدون شک همينطور است. وگرنه نمي گفتيم " زمان آزاد ". براي همه به خصوص از 10 سال به بالا. همراه با جلسه و موضوعات مختلف/ کارگاه حضوري هر موضوع پيرو تقاضاي شما ( مدارس، خصوصي و ... ) برگزار مي شود. با شرایط ویژه مخصوص مدارس!

  • ۳۹۰۰۰ ریا لقیمت:

ترانه وفایی

فلسفه برای فرزندم

  • ۳۵۰۰۰ ریا لقیمت:

 

 

ترانه وفایی، محمود سیف امیر حسینی

موضوع: برنده جايزه بهترين نويسنده از: Private Peaceful, Smart Prize & Guild Award " شير پروانه اي داستان تنهايي و عشق است، پس مناسب براي خوانندگان جوان. " جوليا اکلشر " داستاني جادويي و پر رمز و راز با قدرتي که خواننده را بارها و بارها مجذوب مي کند. " جني موريس " اين داستان زيبا درباره عشق و جنگ، همه چيز در خود دارد." يانگ تلگراف " اين داستان حساس و تصويري استحقاق اين را دارد که به عنوان شاهکار شناخته شود." جونيور اجوکيشن " مدت ها بود داستاني که به اين زيبايي ساخته شده باشد، نخوانده بودم." وندي کولينگ " مورپورگو با ترکيب زيبايي از شفافيت، عمق و احساس مي نويسد." ساندي تايمز

  • ۳۵۰۰۰ ریا لقیمت:

ترانه وفایی

موضوع: کارتون رتتوي را حتما ديده ايد!! اين کار محصول مشترک ديزني و پيکسار است. اين کتاب " گاز زده " به ما نگاه تازه اي نسبت به تهيه ي خوراکي هايمان مي دهد. راستي چرا رمي اين کتاب را گاز زده است؟

  • ۶۰۰۰۰ ریا لقیمت:

 

 

ترانه وفایی

موضوع: داستان هاي فلسفي شامل افسانه هاي ساده و پر محتوايي مي باشد بر گرفته از فلسفه غرب، اساطير و خرد شرق. با 60 داستان اين کتاب، در کارگاه فيلسوف را باز کنيد و وارد شويد. در آنجا اين کتاب را براي لذت انديشيدن بزرگتر و فراتر بخوانيد. حتي اگر 9 سال داريد، باز هم وارد شويد.

  • ۳۵۰۰۰ ریا لقیمت:

----

موضوع: به راستي بچه ها با خنده شان با طبيعت هماهنگند يا طبيعت با بچه ها؟

  • ۲۰۰۰۰ ریا لقیمت:

 

 

----

موضوع: قار قار ... پرهیز از بی خبری! ... کلاغ! تو می دانی جیپسی کینگ به چه زبانی می خواند؟ شاید بگویی قار قار می کند، یا به زبان پاواروتی. ولی می خواند و می دانم که تو، من، ما می شنویمش تا شفافیت آب در لیوان و حرکت قهوه در فنجان را احساس کنیم. کلاغ روزی به ال گفت: " به دنبال مجموعه چرا می گردی...؟ " ال: " بگردم نه! پیدا می کنم! " (به همراه لوح فشرده) ( در دست چاپ )

  • ریا لقیمت:

----

موضوع: به من کمک کنيد. محتاجم. بي راهم. دور افتاده ام. يک حرف. حرفي برايم نداريد؟ ( ... ) به من خيره ماند. دستهايش برايم سرد شد. هادي من شد. شفاف شد. به آن اندازه که اجازه داشتم، درونش را ديدم ...

  • ۳۵۰۰۰ ریا لقیمت:

 

 


 

۱ ۲ [صفحه بعد]

My Profile

پـروفـایـل مـن

آیتم های سبد خرید شما:

x

Edit Items
Offers & Promotions on Books and

کتـاب هـای آمـوزشـی

خبـرگـذاری هـا

آنتـی ویـروس

سایت کتاب های خارجی